Rekonstruujeme, modernizujeme

… prostě se snažíme vytvořit příjemné prostředí pro naše klienty a co nejvíce usnadnit práci našim zaměstnancům.
Během tohoto týdne nám přišlo od jednoho z Ježíškových vnoučat koupací křeslo, které velmi usnadňuje a zpříjemňuje koupání klientů se sníženou mobilitou.
Dále jsme nakoupili nová seniorská křesla, která jsou nejen příjemná na sezení jako takové, ale též polohovatelná pro ještě větší pohodlí klientů, nebo při jejich náhlé nevolnosti.
Zároveň neustále dokupujeme elektrické polohovatelné postele, kde si klienti stiskem jednoho tlačítka mohou zvednout záda, dát nohy nahoru či sjet s postelí níže, aby se jim z ní lépe vstávalo.
Už teď se moc těšíme, až bude dokončena rekonstrukce koupelny, kde vzniká velký sprchový kout. Bude zde dostatek prostoru pro hygienu klientů i nový koupelnový nábytek.
Nejsme místem, kde se nic neděje a čas jen tak plyne, to nám věřte.

Další příspěvky

Vzdělávání pracovníků

11.9. 2023 Naši pracovníci se průběžně vzdělávají v tématech, která pro svoji práci potřebují. Jedním z nich paliativní péče – péče o klienty nevyléčitelně nemocné,

Babí léto u nás

11.9. 202 Síla slunečních paprsků už není taková jako v létě přesto nesmutníme. Děláme si radost různými aktivitami, které klienty těší. Při jedné z aktivit