Rekonstruujeme, modernizujeme

… prostě se snažíme vytvořit příjemné prostředí pro naše klienty a co nejvíce usnadnit práci našim zaměstnancům.
Během tohoto týdne nám přišlo od jednoho z Ježíškových vnoučat koupací křeslo, které velmi usnadňuje a zpříjemňuje koupání klientů se sníženou mobilitou.
Dále jsme nakoupili nová seniorská křesla, která jsou nejen příjemná na sezení jako takové, ale též polohovatelná pro ještě větší pohodlí klientů, nebo při jejich náhlé nevolnosti.
Zároveň neustále dokupujeme elektrické polohovatelné postele, kde si klienti stiskem jednoho tlačítka mohou zvednout záda, dát nohy nahoru či sjet s postelí níže, aby se jim z ní lépe vstávalo.
Už teď se moc těšíme, až bude dokončena rekonstrukce koupelny, kde vzniká velký sprchový kout. Bude zde dostatek prostoru pro hygienu klientů i nový koupelnový nábytek.
Nejsme místem, kde se nic neděje a čas jen tak plyne, to nám věřte.

Další příspěvky

Když nás navštíví kočka a pes

27. 6. 2024 V červnu nás navštívila terapeutická zvířata, kočka a pes. Udělali radost našim klientům na aktivitě, i těm, kteří do klubovny jít nemohli.

Pracovníci procházejí vzděláváním

26.3. 2024 Neodmyslitelnou a nesmírně důležitou součástí naší práce je komunikace. S klienty, s jejich blízkými, mezi sebou, s nadřízenými, s kolegy z jiných úseků,