Rekonstruujeme, modernizujeme

… prostě se snažíme vytvořit příjemné prostředí pro naše klienty a co nejvíce usnadnit práci našim zaměstnancům.
Během tohoto týdne nám přišlo od jednoho z Ježíškových vnoučat koupací křeslo, které velmi usnadňuje a zpříjemňuje koupání klientů se sníženou mobilitou.
Dále jsme nakoupili nová seniorská křesla, která jsou nejen příjemná na sezení jako takové, ale též polohovatelná pro ještě větší pohodlí klientů, nebo při jejich náhlé nevolnosti.
Zároveň neustále dokupujeme elektrické polohovatelné postele, kde si klienti stiskem jednoho tlačítka mohou zvednout záda, dát nohy nahoru či sjet s postelí níže, aby se jim z ní lépe vstávalo.
Už teď se moc těšíme, až bude dokončena rekonstrukce koupelny, kde vzniká velký sprchový kout. Bude zde dostatek prostoru pro hygienu klientů i nový koupelnový nábytek.
Nejsme místem, kde se nic neděje a čas jen tak plyne, to nám věřte.

Další příspěvky

CSP přijme zdravotní/praktickou sestru/bratra

Do malého a milého kolektivu poskytujícího zdravotní péči našim klientům hledáme zdravotní anebo praktickou sestru/ bratra. Výši úvazku upravíme dle potřeb. Máme zájme na dalším

Výtah – omezení provozu

Vážení blízcí, klienti, bohužel i přes snahu minimalizovat dopady omezení provozu výtahu se nedaří udržet námi předpokládanou možnost přesunů klientů z vyšších pater do přízemí. Na