Výtah – omezení provozu

Vážení blízcí, klienti,

bohužel i přes snahu minimalizovat dopady omezení provozu výtahu se nedaří udržet námi předpokládanou možnost přesunů klientů z vyšších pater do přízemí. Na dobu rekonstrukce jsme zapůjčili dva druhy schodolezu, bohužel ani jeden z nich si neumí bezpečně poradit se specifickým zaoblením historických schodů hlavního schodiště původní budovy. 

Přesun klientů k lékaři v pracovní dny zabezpečíme. Bohužel naše schopnost zabezpečit přesun klientů na vycházky je zcela minimální/ možná nulová.

Pro klienty zajišťujeme ve vyšší míře individuální aktivizace, případně aktivizace na jednotlivých patrech.

Prosím, abyste upřednostnili návštěvu v budově, využili teras či jiných společných prostor ke trávení času s blízkými. Situace nás také mrzí. Na srdci nám leží nejen zdraví našich klientů, ale i zaměstnanců. Pro ně je tato situace neméně náročná.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Alena Fiedlerová, ředitelka  

Další příspěvky

Dítě a senior – bezva dvojka

To, že naši obyvatelé mají rádi, když do Domova přijdou děti (ať už jejich vlastní vnoučátka či pravnoučátka, nebo děti z místních školek a škol)

Vedoucí DZR má narozeniny

Narozeniny jsou vždycky významným dnem, obzvlášť, když jsou kulaté. A kulatiny oslavila i naše paní vedoucí z DZR Iva Dočkalová. Její podřízení jí přišli osobně