Informace k 13.3.

Přejeme všem krásný den,

Od začátku tohoto týdne je u nás zákaz návštěv, proto vás alespoň touto formou informujeme o chodu naší služby.

Všichni naši pracovníci jsou zodpovědní, starají se o sebe, aby neonemocněli a mohli dál chodit do služeb. Velké poděkování patří všem. Největší ovšem maminkám, které pro své děti shánějí hlídání, aby mohly do práce.

Spolupracujeme s hygienickou stanicí, dodržujeme nařízení vlády, propracováváme krizový plán, sháníme zásoby dezinfekce a zdravotnického materiálu.

Snažíme se ze všech sil, aby naši klienti byli co nejvíce v klidu. Víme, že situace není náročná jen pro ně, ale i pro jejich nejbližší. Proto jsme s rodinami v telefonickém i písemném kontaktu.

Domov na skalce i Domov pod školou žijí obvyklým způsobem. O klienty pečujeme zcela standardně. Snažíme se jim zpříjemnit a naplnit čas co nejpestřejším spektrem aktivit, pobavit je, rozveselit.

Stále zde panuje dobrá nálada, kterou umocňují telefonáty blízkých našich klientů, kteří nabízejí pomoc, kdybychom potřebovali. Jsme plni optimismu, situaci zvládneme.

Přejeme vám všem zdraví, klid a pevné nervy.

 

Další příspěvky

Pracovníci procházejí vzděláváním

26.3. 2024 Neodmyslitelnou a nesmírně důležitou součástí naší práce je komunikace. S klienty, s jejich blízkými, mezi sebou, s nadřízenými, s kolegy z jiných úseků,

Návštěva z novin

12.3. 2024 Před časem nás navštívila paní redaktorka Zuzana Hronová, aby v rámci série reportáží zjistila, jak se žije v Domovech pro seniory. Zaměřila se