Informace k 13.3.

Přejeme všem krásný den,

Od začátku tohoto týdne je u nás zákaz návštěv, proto vás alespoň touto formou informujeme o chodu naší služby.

Všichni naši pracovníci jsou zodpovědní, starají se o sebe, aby neonemocněli a mohli dál chodit do služeb. Velké poděkování patří všem. Největší ovšem maminkám, které pro své děti shánějí hlídání, aby mohly do práce.

Spolupracujeme s hygienickou stanicí, dodržujeme nařízení vlády, propracováváme krizový plán, sháníme zásoby dezinfekce a zdravotnického materiálu.

Snažíme se ze všech sil, aby naši klienti byli co nejvíce v klidu. Víme, že situace není náročná jen pro ně, ale i pro jejich nejbližší. Proto jsme s rodinami v telefonickém i písemném kontaktu.

Domov na skalce i Domov pod školou žijí obvyklým způsobem. O klienty pečujeme zcela standardně. Snažíme se jim zpříjemnit a naplnit čas co nejpestřejším spektrem aktivit, pobavit je, rozveselit.

Stále zde panuje dobrá nálada, kterou umocňují telefonáty blízkých našich klientů, kteří nabízejí pomoc, kdybychom potřebovali. Jsme plni optimismu, situaci zvládneme.

Přejeme vám všem zdraví, klid a pevné nervy.

 

Další příspěvky

CSP přijme zdravotní/praktickou sestru/bratra

Do malého a milého kolektivu poskytujícího zdravotní péči našim klientům hledáme zdravotní anebo praktickou sestru/ bratra. Výši úvazku upravíme dle potřeb. Máme zájme na dalším

Výtah – omezení provozu

Vážení blízcí, klienti, bohužel i přes snahu minimalizovat dopady omezení provozu výtahu se nedaří udržet námi předpokládanou možnost přesunů klientů z vyšších pater do přízemí. Na