CSP přijme zdravotní/praktickou sestru/bratra

Do malého a milého kolektivu poskytujícího zdravotní péči našim klientům hledáme zdravotní anebo praktickou sestru/ bratra. Výši úvazku upravíme dle potřeb. Máme zájme na dalším vzdělávání pracovníků, nyní je u nás top téma zkvalitnění paliativní péče. Naše sestřičky jsou kvalifikované odbornice s vysokou mírou odpovědnosti, prostě profesionálky každým coulem. Jsou důležitou součástí naše týmu a velmi úzce spolupracují s pečovatelkami. Společně se podílí na dobře odváděné práce, tedy na tom, na čem si zakládáme.

Nástupní bonus při plném úvazku ve výši 50.000 Kč bude rozpouštěn do platu vždy po 3 měsících.

Všeobecná zdravotní sestra/bratr – odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praxe u lůžka výhodou, schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu klienta, profesionální přístup k plnění úkolů, vstřícný přístup k pacientům/klientům – vysoká míra empatie, schopnost pracovat v týmu, trestní bezúhonnost. Vedení ošetřovatelské péče v elektronické podobě – zaučíme. Směnný provoz, 7- 19 h a 19-7h, úvazek dle dohody.

Základní plat při plném úvazku 30.500 Kč – 45.000 Kč (dle praxe) + příplatky za víkendy, svátky a noční směny. Průměrný plat za rok 2022 51.000 Kč.

nebo

Praktická sestra/bratr – praxe u lůžka výhodou, schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu klienta, profesionální přístup k plnění úkolů, vstřícný přístup k pacientům/klientům – vysoká míra empatie, schopnost pracovat v týmu. Vedení ošetřovatelské péče v elektronické podobě – zaučíme. Pouze denní služby, 7- 19 h, úvazek dle dohody, trestní bezúhonnost.

Základní plat při plném úvazku 27.300 Kč – 37.000 Kč (dle praxe) + příplatky za víkendy a svátky.

Další bonusy – příplatek na rehabilitace, rekreace 9.000 Kč/rok, obědy v ceně 35 Kč, …. Vzdělávání pracovníků podporujeme.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Bližší informace tel. 602 520 707, reditel@csplitomysl.cz.

Tento inzerát je platný do 30. 6. 2023

Další příspěvky

Výtah – omezení provozu

Vážení blízcí, klienti, bohužel i přes snahu minimalizovat dopady omezení provozu výtahu se nedaří udržet námi předpokládanou možnost přesunů klientů z vyšších pater do přízemí. Na

Dítě a senior – bezva dvojka

To, že naši obyvatelé mají rádi, když do Domova přijdou děti (ať už jejich vlastní vnoučátka či pravnoučátka, nebo děti z místních školek a škol)